Які бренди виробляють патріотичний одяг для чоловіків?

0

За допомогою одягу ми не лише будуємо власний стиль, а й виражаємо своє “я”. Вбрання може розповісти про людину дуже багато: за ним вдається оцінити спосіб життя, цінності та навіть громадянську позицію. Сьогодні ми поговоримо про патріотичний одяг для чоловіків. Адже саме таке вбрання зараз на піку популярності. Воно символізує свободу, любов до своєї Батьківщини та повагу до неї.

Патріотичний одяг в українській культурі

З давніх-давен, українці прагнули підкреслити любов до своєї держави за допомогою одягу. І найпершим прикладом патріотичного вбрання є вишиванка. Споконвіків, наші предки вдягали її на релігійні та державні свята. Вишивка на сорочці відрізнялась залежно від регіону, а орнамент, виконаний за допомогою різнокольорових ниток, ніс у собі глибокий символізм. 

З новою силою набув популярності патріотичний одяг в часи Майдану. Не лише вишиванки, а й патріотичні футболки, худі, сорочки та багато іншого чоловічого одягу. В такому вбранні стиль гармонійно поєднується з національним колоритом, українською символікою та патріотичними мотивами. 

Хто виробляє патріотичний чоловічий одяг?

Галузь виробництва патріотичного вбрання для чоловіків розвивається, і це чудово. Українські дизайнери з натхненням створюють одяг, наділений патріотичним колоритом. Тони прапора, цитати та фрази відомих людей, історичні мотиви — все це гармонійно втілюється в колекціях багатьох брендів. Та не будемо голослівними: розповімо про двох виробників, які пропонують патріотичний чоловічий одяг. Гарантуємо, вам сподобається! 

Авіація Галичини

Бренд, натхненний новою армією України. Його створено у 2014 році. Випускає Авіація найрізноманітніший одяг для чоловіків: безрукавки, футболки, сорочки, поло, штани, дощовики та куртки. Кожна колекція — це окрема патріотична історія. 

Окрім чоловічого одягу, Авіація Галичини виробляє колекції для жінок та дітей. А також виконує індивідуальні та корпоративні замовлення. 

Etnodim

Якщо ви полюбляєте натуральні тканини та бажаєте підтримати українського виробника, цей бренд точно вам сподобається. Колекції гармонійно поєднують яскраві та спокійні відтінки, мінімалістичний стиль та український колорит. Тут на вас чекають світшоти, футболки, сорочки, які прикрашені вишивкою, дивують своїм стилем та роблять екскурс в українську історію. 

Тож знайомтеся з українськими брендами та підтримуйте своє, рідне. Це актуально, й дуже стильно!