Tesla зніматиме водіїв на відео під час використання автопілота

0

Компанія Tesla оголосила про встановлення додаткової системи контролю над водіями при включеному автопілоті.

Источник: avtodream.org


Відеокамери, встановлені в салоні, відстежуватимуть напрямок погляду.

Це впровадження покликане сконцентрувати увагу водія на дорозі для виключення можливості аварій.

При цьому відмовитися від відеозйомки під час автоматичного водіння не вдасться. Всі власники електромобілів повинні підписати нову користувацьку угоду, без цього функція автономного водіння буде недоступною.

Раніше компанія Tesla здійснювала контроль за станом водія за допомогою спеціальних датчиків, що визначають момент повороту кермового колеса.

Однак після низки аварій за участю електрокарів, що рухалися в автоматичному режимі, фахівці визнали, що цього не достатньо. Як додатковий контроль Tesla відстежуватиме погляд водія під час руху з увімкненим автопілотом. Таким чином, система стежитиме, чи відволікається людина під час руху, наприклад, на смартфон.

Камера, що розташована над дзеркалом заднього виду, зможе виявити неуважність водія та попередити звуковими сигналами при включеному автопілоті.

Читайте також: У центрі Києва поставили «захист» від автохамів у пішохідній зоні (ВІДЕО)

У середині серпня влада США розпочала розслідування, в ході якого планують перевірити роботу системи автопілота Tesla. Причиною офіційної перевірки стала серія аварій електрокарів із машинами екстрених служб.