Hyundai Sonata отримала ексклюзивну версію Night Edition

4

Седан Hyundai Sonata N Line у виконанні Night Edition запропонований тиражем в 1000 примірників.

Источник: avtodream.org

Темним хромом оброблені навіть емблеми марки.


Крім радикально чорного забарвлення кузова Phantom Black новинка відрізняється матово-чорними 19-дюймовими дисками, вуглепластиковим спойлером і червоними гальмівними супортами.

Гальмівні диски, до речі, збільшені в порівнянні зі стандартними, а рульове управління стало більш гострим (2,44 обороту проти 2,6).

 

Салон, обшитий шкірою Nappa і замшею з мікрофібри Dinamica, хизується вставками з темного хрому і червоною прострочкою. В оснащення спецверсії увійшли високоякісна аудіосистема Bose з 12 динаміками, цифровий щиток приладів на 12,3 дюйма, панорамний люк, а також інформаційно-розважальний комплекс з тачскріном діагоналлю 10,25 дюйма і GPS-навігацією.

Оскільки лімітована серія орієнтована виключно на стиль, 2,5-літровий чотирициліндровий турбомотор розвиває все ті ж 290 к.с. і 422 Нм крутного моменту. Пару двигуну склав восьмидіапазонний «робот» з подвійним зчепленням, який передає тягу на передні колеса.

 

Всі 1000 екземплярів «нічної» версії будуть розпродані в Сполучених Штатах за ціною 34 750 доларів. Для довідки, звичайна Соната коштує там від $24 150, у виконанні N Line — від $33 450.